UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Alexandra Roztoky

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Nádražní, 1640
Roztoky, 252 63
Mapa:
Mapa - Hotel Alexandra Roztoky
GPS:
Loc: 50°9'31.771"N, 14°23'48.904"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Ve tříhvězdičkovém hotelu Alexandra se můžete ubytovat v útulných komfortních pokojích či uspořádat firemní akci, svatbu nebo se jednoduše stavit na šálek kávy s přáteli či obchodními partnery. Hotel Alexandra je rodinný hotel, postavený roku 1994 v anglickém stylu. Hotel je situován v klidném prostředí, v blízkosti centra hlavního města, letiště i hlavních dálničních a železničních tras. Při pobytu v našem hotelu máte na dosah mezinárodní letiště (12 km) i Pražský Hrad (8 km).
Svým zařízením a službami splňuje požadavky klidného a pohodlného ubytování. Hotel je svou kapacitou, umístěním a vybavením vhodný pro ubytování i skupinové klientely.
!!! Pro skupiny a firmy speciální cenová nabídka !!!

Restaurace

Příjemný interiér restaurace Alexandra s perfektním servisem a vynikající kuchyní se může stát místem pro setkání s vašimi přáteli či obchodními partnery, pořádání rozličných společenských akcí a party či svatebních oslav. Pro pořádání těchto akcí je v restauraci k dispozici 60 míst. V letních měsících můžete posedět na příjemné venkovní terase s kapacitou 40 míst.
Lobby bar

V klidném a útulném prostředí si můžete vychutnat míchaný nápoj, kávu či sklenku vína.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)