UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Grand Řevnice

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Pod Lipami, 265
Řevnice, 252 30
Mapa:
Mapa - Hotel Grand Řevnice
GPS:
Loc: 49°54'56.964"N, 14°14'15.684"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Poloha hotelu:

HOTEL GRAND stojí v městečku, které se stalo po roce 1862 výletním cílem Pražanů. Řevnice totiž dělí od Prahy necelých 20 km, přesto se nacházejí v malebné chráněné krajinné oblasti Český kras, v romantickém místě, kde je z jedné strany obtéká řeka Berounka a z druhé chrání vršky Brdského masivu, a proto jsou také právem nazývány vstupní bránou Brd. HOTEL je situován v třítisícovém městečku, ležícím 218 metrů nad mořem, nachází se nedaleko od vlakového nádraží na trase Praha-Plzeň-Nürnberg a od historicko-obchodního středu městečka je vzdálen jen pár minut. Řevnice jsou také rodištěm světoznámé tenistky Martiny Navrátilové.
Stravování:

Pochoutky z tradiční české kuchyně, z kuchyně orientální a vegetariánské. Restaurace pro 35 osob na kterou navazuje nekuřácký salonek pro 25 osob a venkovní terasa pro 40 osob. Dále hotel disponuje restaurací pro 60 osob, kde je možno uskutečnit soukromé akce s živou hudbou a zahradní restaurace až pro 120 osob - taneční parket – stylové rožnění selat, steaků, …
Vybavení:


Půjčovna kol, úschovna kol,uzamykatelné hotelové parkoviště s 30 místy i pro autobus ZDARMA, dětské pískoviště, ohniště na zahradě hotelu.
Zaměření hotelu:

Firemní školení, rauty, podnikové večírky, svatební hostiny, rodinné oslavy či přátelské garden party, abiturientské posezení, týdenní rekreační pobyty, pobyty s dětmi, skupinové pobyty, školy v přírodě. Vše k vaší spokojenosti v prostorách uvnitř hotelu i na prostorné hotelové zahradě.

Na vaše přání zajistíme nejen reprodukovanou či živou hudbu, ale i historický šerm, stylové rožnění selat, vystoupení kouzelníka, Travesti show, vystoupení folklórních souborů i s dětskými interprety (tanec, zpěv) přímo z našeho města.
Sportovní možnosti v blízkosti hotelu:

Tenis, volejbalové hřiště klasické a plážové, stolní tenis na zahradě hotelu, využití sokolovny, fotbalové hřiště, jízdy na koních, kanoistika (vč. průvodce), cyklistika (vč. průvodce), turistické trasy, udržované běžkařské trasy (Brdské hřebeny), bowling (3km), squash (3km), horská kola (možnost zapůjčení přímo v hotelu), paint ball v přilehlém lese
Atraktivita Řevnic:

Mezi zdejší speciality patří také možnost návštěvy rockových i bluesových koncertů a klasických her v Lesním divadle či tradiční jarní Festival folklórních souborů.
Skupiny:

Pro skupiny je možno zajistit programy: např. hudební večery s živou či reprodukovanou hudbou všech žánrů. Navodit atmosféru Staročeských vánoc s přehlídkou pravé zabíječky včetně tradičních vánočních zvyků nebo vystoupení skupiny šermířů s grilováním v zahradní restauraci. Také posezení u venkovního ohniště a zahradního baru láká.

Pro skupiny děláme velké slevy. Výhodné ceny pro školy v přírodě – po domluvě.

Též je možné navštívit naši vyhlášenou restauraci s přívětivými cenami, které vás jistě mile překvapí, při cestě na hrad Karlštejn.Přijeďte nás navštívit, těšíme se na vás.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)