UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Carol Praha 8

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Kurta Konráda, 547/12
Praha 8, 190 00
Mapa:
Mapa - Hotel Carol Praha 8
GPS:
Loc: 50°6'18.984"N, 14°29'16.619"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Carol je oáza klidu, kde si po náročném dni nerušeně můžete odpočinout. Hotel je výhodně umístěn v klidné čtvrti Prahy 9. V roce 2002 byl rozšířen o bazén, sluneční terasu a saunu, bezpečné kryté parkoviště a příjemnou velkoryse zařízenou lobby , pěkný dvůr s terasou a další prostorné a moderně zařízené pokoje.

Hotel Carol je umístěn v klidné ulici Vysočan, právě mimo rušné centrum. Výhodou je, že stanice metra Českomoravská je vzdálena od hotelu pouhých 250 m a za 8 minut se tak bezpečně dostanete přímo do centra města. Ve vzdálenosti 100 m od hotelu se nachází zastávka tramvaje, odkud každých 10 minut jede tramvaj také do centra města. Auta a autobusy jezdí stejným směrem po hlavní Sokolovské ulici.

Internet: V hotelové hale u recepce je Vám k dispozici počítač, kde můžete využít internet. Od jara 2008 bude mít celý hotel včetně všech pokojů WIFI – připojení na internet.

Pro všestranně uspokojující pobyt ve tří až čtyř – hvězdičkovém hotelu Vám pobyt v hotelu Carol upřímně doporučujeme.

Standardní pokoje
Hotel Carol disponuje celkem 52 pohodlnými 1-, 2- a 3-lůžkovými pokoji. Všechny jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, satelitní tv (30 programů) a malým trezorem.

Rozpočet pokoje
Standardní pokoj s koupelnou před rekonstrukcí.

Rodinné pokoje
Pro rodiny s dětmi nabízíme ubytování v rodinných pokojích, které mají dvě samostatné ložnice a společnou koupelnu. Dále stejné vybavení jako ostatní pokoje: telefon, satelitní tv, a malý trezor.

Pokoje De luxe
Kromě standardních pokojů nabízí hotel Carol ubytování ve velmi komfortně zařízených a prostorných De luxe pokojích, pro 1 či 2 osoby. Tyto jsou vybaveny koupelnou s vanou, satelitní tv, telefonem, minibarem, pohovkou a mají připojení na internet.

Restaurace
Ve velké restauraci podáváme od 7 do 10h bohatou snídani formou švédského stolu. Pro příjemnou večeři můžete využít nabídky naší kuchyně.

Bar
V příjemném hotelovém baru můžete posedět v průběhu celého dne. Podáváme mnoho druhů výtečné kávy a pestrou nabídku ovocných džusů. Přirozeně i mnoho alkoholických nápojů a oblíbené značky českého piva.

Terasa
Na naší ze všech stran chráněné terase si můžete odpočinout a občerstvit se od časného jara do pozdního podzimu.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)