UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Gallery Praha 4

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Na dolinách, 1276/43
Praha 4, 140 00
Mapa:
Mapa - Hotel Gallery Praha 4
GPS:
Loc: 50°3'26.109"N, 14°25'47.476"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Gallery najdete v městské části Praha 4, asi 150m od stanice metra C, Pražského povstání. Hotel se nachází v klidné části Prahy na okraji jejího širšího centra, nedaleko městské části Vyšehrad. Hotel Gallery nabízí možnost ubytování v jedenácti jedno až čtyřlůžkových pokojích. Ke standardnímu vybavení každého pokoje hotelu patří vlastní koupelna a WC, TV/SAT, Wi-Fi připojení k internetu a telefon. K dispozici je dětská postýlka, vanička i židlička. Také svého pejska, kočičku můžete vzít k nám sebou. Součástí hotelu Gallery, je stejnojmenná restaurace v přízemí, kde jsou pro hosty hotelu připraveny snídaně podávané formou švédských stolů, které jsou v ceně ubytování. Hotel Gallery Praha nabízí klientům kompletní rozsah služeb na úrovni *** evropského hotelového standardu, recepce hotelu zajišťuje také směnárenské služby. Parkování vozidel je zajištěno v hlídaných a krytých garážích http://www.parkovanipraha4.cz/, tudíž se hosté nemusí bát o svůj vůz. Poskytujeme také průvodcovské služby, zajistíme firemní školení. Osobní dopravu hostů zajišťujeme v spolupráci s firmou DOPSI, www.dopsi.cz/za velmi přijatelné ceny. Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst Evropy a plným právem jí náležejí přívlastky Praha zlatá, stověžatá, nebo Praha, matka všech měst. Z hotelu Gallery díky dobré dostupnosti do centra Prahy, máte veškeré kulturní a architektonické skvosty Prahy na dosah. Nezáleží na tom, kdo jste, kým jste nebo co tady hledáte, Praha vás prostě okouzlí.

Historie projektu

Hotel Gallery Praha provozuje náš tým od prosince 2009 a naší hlavní folozofií je orientace na zákazníka, na jeho přání, pohodlí a spokojenost.

Prosazujeme individuální a rodinný přístup k hostům. Host není pouze jedním z mnoha, ale jedinečná osobnost, jíž vycházíme maximálně vstříc.

K pohodové atmosféře našeho hotelu přispívá opékání buřtů u krbu, zpívání s kytarou a sklenička pravé dobré domácí moravské slivovičky . . .

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)