UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel OYA Praha 4

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Na Pankráci, 1337/109
Praha 4, 140 00
Mapa:
Mapa - Hotel OYA Praha 4
GPS:
Loc: 50°3'16.427"N, 14°26'13.479"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Společnost, která založila hotel Oya a Otar má tradici v poskytování ubytovacích služeb více než 15 let. Jsou to právě bohaté zkušenosti a spokojenost našich hostů, které dávají hotelům Oya a Otar náskok před konkurencí.

Hotel Oya leží v srdci nové obchodně-administrativní čtvrti v centru Prahy. V těsné blízkosti se nachází nákupní shopping mall Arkády Pankrác, administrativní centrum Gemini center, City Tower, Kavčí hory Office Park. Několik málo minut pešky se nachází Kongresové centrum Praha a historická památka Vyšehrad. Nespornou výhodou je také výborné napojení na městskou hromadnou dopravu, přičemž Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 5 minut metrem. Tramvaj se zastávkou přímo před hotelem vede přes Národní divadlo, Karlův most či Staroměstské náměstí až k Pražskému hradu. Okolo hotelu vede i trasa nočního autobusu.

O hosty v hotelu Oya pečuje vyškolený profesionální personál, který je připraven 24 hodin denně vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Pro ty, jejichž návštěva je turistického rázu máme připraveny nejrůznější brožury, plány města i rady jak si hlavní město co nejvíce užít.
Ke komplexnosti služeb přispívá vynikající a hosty oblíbený Harry´s restaurant, kde si můžete pochutnat na specialitách z otevřeného grilu. Opomenout nesmíme ani skybar 7. nebe, který nabízí nejen pestrý výběr alkoholických, nealkoholických nápojů ale i příjemné posezení na jedné z našich teras s výhledem na Prahu. Pro společenské akce či školení je k dispozici menší salonek.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)