UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Zámek Mostov Sokolov

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Odrava-Mostov, 1
Mostov, 350 02
Mapa:
Mapa - Zámek Mostov Sokolov
GPS:
Loc: 50°6'46.528"N, 12°29'23.97"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Kdo by si nechtěl alespoň jednou v životě vyzkoušet královské spaní na zámku? Nastal čas přestat snít a proměnit svou touhu ve skutečnost. Hotel Zámek Mostov vám nabízí atmosféru plnou vznešené elegance, prosycenou historií a působivou romantikou. Stranou od ruchu velkoměst a v obklopení udržovaného parku poskytuje zámecký hotel ideální podmínky k relaxaci a doplnění energie.

V zámku najdete 18 stylově vybavených pokojů s možností přistýlky ( 12 podkrovních pokojů, 4 zámecké pokoje, 1 apartmá, 1 bezbariérový pokoj). Místo čísel jsou označeny jmény inspirovanými vnitřní výzdobou - tak např. pokoj „Country“ má na stěnách obrázky známého českého malíře Vojtěcha Sedláčka, „Praha“ naše stověžaté hlavní město, „Karlsbad“ zase historické dokumentární fotky nejslavnějších českých lázní.

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny TV/SAT, telefonem, WC se sprchou a fénem, větší pokoje mají i vanu. Cennosti můžete uschovat v hotelovém trezoru na recepci, auto zaparkovat zdarma přímo u zámku. Pro tělesně postižené je v celém zámku bezbariérový přístup včetně jednoho upraveného pokoje.

Firemní akce
Hotel zámek Mostov nabízí ideální zázemí pro pořádání nejrůznějších firemních akcí, jako jsou semináře, meetingy, konference či prezentace.

K dispozici je vám reprezentativní sál s kapacitou až 60 osob, Gourmet restaurant Georg a Olga, Lovecký salonek, Růžový salonek a zimní zahrada s kouzelným výhledem do zámeckého parku. Nově můžete využít i rozlehlý sál v hotelu Mlýn (až 100 osob) s předsálím jako vhodným prostorem pro kávové přestávky a jiná občerstvení.

Z konferenčního vybavení nabízíme použití videopřehrávače, flipcharty, dále dekorace květin a také obslužný personál pro catering. Ostatní závisí na vašem přání a společné dohodě.

Catering
Občerstvení je zajištěno během celého dne, menu dle dohody servírované nebo formou rautu, který přizpůsobíme vašemu výběru – např. speciality na grilu, zvěřina, mořské a sladkovodní ryby, zeleninové a ovocné saláty, pečivo, plněné bagety s bylinkovým máslem a další sortiment studené i teplé kuchyně. Za pěkného počasí pro vás rádi připravíme barbecue či garden party v zámeckém parku.

Velkou oblibu si u klientů získaly tematické večeře – Večeře s Karlem IV., Staročeská kuchyně, Večeře s Metternichem, Zvěřinová kuchyně, Středomořská kuchyně, Krušnohorský večer, Asijská kuchyně nebo Mexická kuchyně.

Jako doplňkové služby k firemní akci vám nabízíme hudbu k tanci i poslechu a různé speciality, jako jsou ochutnávky tuzemských a zahraničních vín, vystoupení kouzelníka, cocktail show, taneční vystoupení, ochutnávky čajů, vystoupení skupiny historického šermu a jiné.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)