UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Farma Michael Netvořice

Kategorie:
Objekty pro skupinové akce
Adresa:
Farma Michael na tvrzi Nedvězí, 1
Nedvězí, 25744
Mapa:
Mapa - Farma Michael Netvořice
GPS:
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Netvořice ubytování Farma Michael na tvrzi Nedvězí hotel:
Luxusní a netradiční ubytování přináší hotel Farma Michael na tvrzi Nedvězí, který se nachází nedaleko Prahy v obci Netvořice v krásné přírodní scenérii nedaleko slapské přehrady. Hotel poskytuje nejvyšší standard nejenom ubytování s maximálním komfortem, ale také pronájem konferenčních prostor pro školení, kongresy, rauty, teambuildingy a jiné firemní akce.

Hotel Netvořice Farma Michael na tvrzi Nedvězí ubytování:
Stylový hotel Farma Michael na tvrzi Nedvězí nabízí komfortní ubytování ve středověkém stavení s apartmány odpovídajícími nejvyššímu standardu, ale také v malebných staveních, které jakoby vystoupily z obrazů Josefa Lady. Všechny hotelové pokoje jsou stylově vybavené a útulné. Celková ubytovací kapacita hotelu je 60 lůžek a nabízí se na výběr: Kamenný dům se 14-ti pokoji de luxe a 3-mi apartmá de luxe, Růžový dům se 3-mi pokoji de luxe a Modrý dům, který má 5 pokojů standard. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, nebo vanou a televizor.

Farma Michael na tvrzi Nedvězí ubytování Netvořice hotel hotelová restaurace:
Nedílnou součástí luxusního a netradičního hotelu Farma Michael na tvrzi Nedvězí je rozlehlá starobylá restaurace s klenutým stropem, mohutnými stoly a ohromným hradním krbem. Jídelní lístek nabízí pokrmy převážně z domácích zdrojů, na farmě se chová jeden z nejkvalitnějších druhů kanadského masného dobytka Aberdeen Angus, ale pochutnat si lze také na domácím vepřovém, krůtím a kuřecím mase. Na farmě Michael na tvrzi Nedvězí se chová také stádo ovcí, koz, králíci, domácí kachničky, holubi i vlastní chov kaprů. K dispozici je i lahodný domácí ovčí či kozí sýr.

Ubytování hotel Netvořice Farma Michael na tvrzi Nedvězí hotelové služby:
K soukromí či obchodnímu jednání je v hotelu Farma Michael na tvrzi Nedvězí k dispozici luxusní salonek. Mezi samozřejmé hotelové služby patří mimo jiné zajištění doprovodných akcí ke konferencím, či společenkým setkáním. Konferenční hotelové prostory tvoří kompletně technicky vybavené 2 salonky a 1 hlavní školící místnost. Romantické ubytování nedaleko Prahy je také lákadlem pro pořádání svateb či různých rodinných oslav. Moderní hotel s vlastní zahradou nabí také parkoviště hlídané kamerovým systémem, další nedílnou součástí jsou dobové doplňky exteriérů i interiérů a kultivovaná zahrada s potůčkem a voliérou s dravými ptáky.

Hotel ubytování Netvořice Farma Michael na tvrzi Nedvězí aktivity, volný čas:
Farma Michael nabízí nepřeberné množství sportovních a relaxačních aktivit, ať již přímo v areálu farmy nebo v jejím blízkém okolí. Vlastní rybník je po většinu roku ideálním místem pro odpočinek při rybaření, v zimě se stává rájem pro milovníky zimních sportů. Pro ty, kteří mají rádi cyklo- nebo pěší turistiku je v okolí celá řada zajímavých turistických tras. Slapská přehrada, která je od farmy vzdálena necelých 5 km, vytváří skvělé podmínky pro provozování všech vodních sportů. Mezi další možnosti trávení volného času patří projížďky na koních, golf (driving range, chipping a putting green), horská kola pro vyjížďy po okolí, rybolov, tenisový kurt, volejbalové/nohejbalové hřiště, stolní tenis, badminton, pétanque, kroket, šipky, billiard, sauna, vířivka a pro nejmenší - dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami a skluzavkou.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)