UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel AKADEMIE Naháč Chocerady

Kategorie:
Objekty pro skupinové akce
Adresa:
., 277
Chocerady, 25724
Mapa:
Mapa - Hotel AKADEMIE Naháč Chocerady
GPS:
49°52'22.452"N, 14°48'7.446"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel se nachází v překrásném prostředí Posázaví (v blízkosti oboustranného sjezdu z dálnice D1 = exit 29 - Čerčany, Chocerady) a je významným konferenčním centrem s mimořádným vybavením a příjemnou přátelskou atmosférou. Hotelový komplex nabízí vždy maximální pohostinnost, vysoký komfort v oblasti ubytování, konferenčních a stravovacích služeb a v neposlední řadě možností relaxace přímo v hotelu nebo nejbližším okolí.

Vzdálenost do Prahy zvládnete bez problémů během 15 minut. Hotel je výtečně dostupný ze všech částí České republiky.

Během rekonstrukce jsme velmi dbali na odhlučnění veškerých interiérů, aby žádná z Vašich konferenčních akcí nebyla rušena hlukem projíždějících automobilů.
ubytováníubytováníubytováníubytování
REKONSTRUKCE HOTELU

Na místě současného hotelu stával od roku 1985 proslulý motorest Naháč. Málokdo si vzpomene na již legendární barevné otisky chodidel, které Vás vždy zavedly na místo, které jste hledali. Původní motorest byl vybudován ve stráni nad dálnicí a pojmenován podle osady, která musela ustoupit do zapomnění v době budování této dopravní tepny.

Představenstvo společnosti ZFP akademie, a.s. rozhodlo o vybudování seminárního hotelu v blízkosti Prahy. Z nabízených lokalit se vybral právě objekt bývalého motorestu. Celková rekonstrukce zabrala necelé dva roky a 1. června 2006 jsme hotel otevřeli pro veřejnost.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)