UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel u Milína Příbram

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Milín, 354
Milín, 26231
Mapa:
Mapa - Hotel u Milína Příbram
GPS:
Loc: 49°38'20.799"N, 14°2'55.787"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

V hotelu o celkové kapacitě 47 pokojů, tj 115 lůžek, je možné ubytovat jak jednotlivce, tak skupiny zákazníků. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitní TV s 12 programy, připojením na vysokorychlostní internet ZDARMA a telefonem. V případě zájmu mají některé pokoje možnost přistýlky.

Parkovací stání naleznete přímo před hotelem i před restaurací. Bezbariérový přístup pro fyzicky postižené občany je do celého komplexu zajištěn parkoviště před hotelem.
Podkrovní sál v prvním nadzemním patře s kapacitou 110 míst je ideálním místech pro pořádní firemních večírků, rautů, kongresů, školení, prezentačních akcí, svateb, školních srazů apod. Místnost je vybavena tanečním parketem, hudební produkcí, krbem pro grilování a projekcí.
V hotelu a motorestu najdete dvě přednáškové místnosti s kapacitou 50 a 110 míst. Jsou vybaveny dataprojektorem, promítacím plátnem, pevným připojením na internetu 4mb/s, hi-fi sestavou, bezdrátovým mikrofonem a laserovým ukazovátkem. Na prezentace můžeme propůjčit DVD přehrávač. Během akcí podáváme občerstvení dle přání zákazníka.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)