UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel zámek Loučeň

Kategorie:
Objekty pro skupinové akce
Adresa:
., 1
Loučeň, 28901
Mapa:
Mapa - Hotel zámek Loučeň
GPS:
50°17'13.416"N, 15°1'27.58"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Zámecký hotel Maxmilián v sobě spojuje kouzlo historie a modernity.
Hosté nostalgicky vzhlížející k minulosti ocení ubytování v jeho historickém panském křídle, která pamatuje rok 1834, pro hosty upírající zraky spíš do budoucnosti nabízí zámecký hotel pokoje
v moderním traktu, otevřeném v roce 2007. Komfort odpovídající počátku 21. století ale pochopitelně poskytují obě části.
Zámecké apartmány
Pro náročné klienty byly v prvním patře zámku otevřeny tři samostatné apartmány, pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulosti loučeňský zámek.
Apartmány Valdštejn, Fürstenberk a Thurn – Taxis najdete v bezprostředním sousedství reprezentačních zámeckých pokojů, zařízených volně podle dobových fotografií historickým mobiliářem.
Domeček knížete Alexandra
Nepochybně nejromantičtější stavba v zámeckém areálu může být na víkend, nebo třeba i na týden jen Vaše.
Postel s nebesy ve švýcarském hrázděném domku oceňují především novomanželé, ale zasnít se v neobvyklém drobném stavení uprostřed ušlechtilého zámeckého parku je možné i při podstatně obyčejnějších příležitostech.

Kongresový program
Konference, kongres pro obchodní partnery nebo firemní porady jsou prestižními a vysoce profesionálními prezentacemi každé společnosti. Tým zaměstnanců Zámku Loučeň si plně uvědomuje důležitost každého detailu Vaší firemní akce. K plné spokojenosti Vám připravíme program podle Vašich potřeb a zadání. Pro orientaci v našich službách si Vám dovolujeme představit Kongresový program. Jednotlivé aktivity a služby je možno kombinovat a doplňovat, tak abychom byly co nejblíže Vašim potřebám...
Základní nabídka zahrnuje:

Kongresový sál s kapacitou maximálně 120 míst v divadelním uspořádáni, video a audio aparaturou, flip-chart, infračervené ukazovátko. Pro každého účastníka originální poznámkový blok, psací potřeby (propisovací tužka a obyčejná tužka). Celodenní stravování s cofeebreaky. Ubytování v zámeckém hotelu Maxmilián. Večerní prohlídka zámku. Návštěva LABYRINTÁRIA v zámeckém parku.

Rozšíření nabídky :

Pronájem salonků v přízemí zámku. Pronájem zámecké oranžerie nebo vinárny. Sportovní aktivity v areálu (treewalk, lukostřelba, lanové centrum, bungee running, půjčovna kol a terénních koloběžek, nordic walking, jogging). Sportovní aktivity v okolí (golf, tenis, koně, rybolov). Večerní programy. Gastronomické zážitky.
Kongresový sál Maxmilián
Pro pořádání kongresových akcí nabízíme moderní kongresový sál Maxmilián přímo v budově hotelu s možností variabilního uspořádání a pomoci akustických stěn možnost rozdělení na 2 nebo 3 menší prostory. Sál je ozvučen a vybaven základní konferenční technikou (flipchart, plátno, dataprojektor). Součástí kongresového sálu jsou tři tlumočnické kabiny.
Kongresový sál / varianta 1 hala

Hala - plocha 115 m2
» max. kapacita 120 osob
» stoly volně - 82 osob
» stoly do T - 52 osob
» stoly do U - 80 osob
Tlumočnické kabiny / dataprojekce / ozvučení / vlastní zázemí

Kongresový sál / varianta 3 sály

Sál 1 - plocha 44 m2
» max. kapacita 36 osob
» stoly volně - 30 osob
» stoly do T - 18 osob
» stoly do U - 32 osob

Sál 2, sál 3 - plocha 35 m2
» max. kapacita 24 osob
» stoly volně - 22 osob
» stoly do T - 14 osob
» stoly do U - 24 osob

Sál 1+2 - plocha 79 m2
» max. kapacita 72 osob

Sál 2+3 - plocha 69 m2
» max. kapacita 64 osob

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)