UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Vojenská zotavovna Měřín

Kategorie:
Hotely
Adresa:
Jablonná nad Vltavou, 113
Netvořice, 25744
Mapa:
Mapa - Vojenská zotavovna Měřín
GPS:
Loc: 49°47'20.717"N, 14°24'59.386"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Vojenská zotavovna Měřín s celoročním provozem poskytuje svoje služby nejenom vojákům z povolání a jejich rodinným příslušníkům, ale také široké veřejnosti. Ubytovací kapacita je využívána například na kongresovou turistiku, jsou pořádány různé odborné semináře a kongresy, výjezdní zasedání, svatby, diskotéky a rauty. Široká nabídka sportovní činnosti láká jednotlivce k víkendovým pobytům a k rodinným rekreacím.

Areál vojenské zotavovny Měřín se rozkládá v krásném prostředí na pravém břehu Slapské přehrady, přibližně 60 km jižně od Prahy. Přehrada má od jara do podzimu poměrně teplou vodu, a proto jsou zde ideální podmínky pro koupání, vodní sporty, rybaření a turistiku. Travnatá, místy písečná pláž má pozvolný přístup do vody a proto si zde mohou bez starostí hrát i malé děti. Okolní smíšené lesy lákají k dlouhým procházkám a sbírání lesních plodů a hub. V případě nepříznivého počasí mohou klienti pořádat výlety do blízkého okolí, kde se nacházejí různé historické a kulturní památky anebo mohou využít širokou sportovní a relaxační nabídku zotavovny.

V areálu vojenské zotavovny je k dispozici krytý vyhřívaný 25metrový bazén s vodními atrakcemi, vířivkou a tobogánem, sauna, klasické i vodní masáže, solárium, whirlpool a tělocvična. VZ Měřín disponuje víceúčelovou krytou sportovní halou pro tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, florbal a squash. Součástí haly je i moderní posilovna. Pro účely sportovního a relaxačního vyžití byla vybudována bowlingová hala se čtyřmi dráhami a s občerstvením. V letním období lze využívat venkovní antukové tenisové a volejbalové kurty, půjčovnu loděk, sportovních potřeb a horských kol.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)