UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Belveder Labská Stráň

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Labská Stráň, 105
Labská Stráň, 405 02
Mapa:
Mapa - Hotel Belveder Labská Stráň
GPS:
Loc: 50°50'57.737"N, 14°13'20.08"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Belveder se nachází v divukrásné, turisticky atraktivní oblasti Českého Švýcarska, mezi Děčínem a hraničním přechodem Hřensko, v obci Labská Stráň. Hotel stojí u stejnojmenné vyhlídky, která byla vybudována v 18. století na 180m vysoké pískovcové skále. Odsud je krásný pohled na kaňon řeky Labe, a zároveň patří mezi nejstarší dochovalé vyhlídky v oblasti.

Zdejší krajina je jako stvořená pro pěší turistiku a cykloturistiku. Okolí hotelu nabízí mnoho turistických možností – odsud lze snadno dojít např. Do Hřenska, k oblíbeným Soutěskám, či světoznámé Pravčické bráně.

Na své si přijdou i milovníci lezení, neboť se zde v bezprostřední blízkosti nachází mnoho skalních útvarů a horolezecké stěny.S večerem stoupá od mohutného vodního toku příjemný vlahý vzduch, provoněný pryskyřicí věkovitých borovic, jejichž šumění je široko daleko jediným nočním zvukem. Hotel se tak stává skutečnou oázou klidu.

Pokud chcete prožít příjemnou dovolenou v Českém Švýcarsku, máte rádi turistiku, dobrodružství, ale také klid a pohodu, neváhejte nás navštívit. Rádi vám nabídneme nejen ubytování, ale také posezení v hotelové restauraci nebo venkovní terase, nebo alespoň překrásný výhled na labské údolí.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)