UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Cascade Most

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Radniční, 3
Most, 434 01
Mapa:
Mapa - Hotel Cascade Most
GPS:
Loc: 50°30'9.836"N, 13°38'33.248"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Cascade je umístěn v centru města Most v těsné blízkosti Magistrátu města Most, Městského divadla a a nově vybudovaného obchodního komplexu Central Most. Ubytovací kapacita je až 350 lůžek rozdělených do třídy turistické, premium a business class. Turistická třída nabízí levné ubytování v pokojích vybavených TV, sociálním zařízením a lednicí. Tyto pokoje jsou v současné době postupně rekonstruovány. Premium třída nabízí příjemné ubytování v pokojích vybavených TV se satelitním příjmem, sociálním zařízením a telefonem. Business class poskytuje vysoký komfort v nově zrekonstruovaných pokojích vybavených sprchovým koutem, sociálním zařízením, TV a připojením k internetu. Ve třídě business class jsou hostům k dispozici dva apartmány, dvě studia určena pro dlouhodobější pobyty, jejichž součástí je pracovna nebo dětský pokoj a dvacet dvoulůžkových pokojů.

Celý komplex hotelu Cascade poskytuje posezení v příjemné restauraci a kavárně, nabízí výtečnou kuchyni nejen plnou českých specialit, ale i velké množství specialit mezinárodní kuchyně. Součástí budovy jsou dva salonky vhodné pro pořádání konferencí, seminářů, školení a oslav, hotelová vinárna s kapacitou 140 míst, kadeřnictví a směnárna.

Hotel Cascade zajišťuje personální stravování v prostorách velmi příjemné hotelové restaurace výběrem ze tří hlavních jídel denně a zároveň zajišťuje kompletní cateringové služby na profesionální úrovni v prostorách hotelu.

Personál hotelu tvoří lidé s dlouholetými zkušenostmi, kteří se budou těšit na vaši návštěvu a vyjdou vám, hotelovým hostům, maximálně vstříc k vaší plné spokojenosti.

Těšíme se na vaši návštěvu na hotelu Cascade.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)