UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Ostrov Tisá

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Ostrov, 12
Tisá, 403 36
Mapa:
Mapa - Hotel Ostrov Tisá
GPS:
Loc: 50°48'14.24"N, 14°2'45.655"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Jste milovníci aktivního odpočinku, chcete zažít něco nového, neobvyklého nebo strávit příjemnou a klidnou dovolenou? Okolí Ostrova a Tisé Vám nabízí nepřeberné množství zážitků a cílů Vašeho letního cestování.

Hotel Ostrov naleznete uprostřed přírody v obci Ostrov u Tisé v blízkosti skalního města Tiské stěny, 20 km od Ústí nad Labem. Je umístěn na odlehlém místě a obklopen unikátními scenériemi pískovcových skal, lesů a rybníků. Ideální prostředí pro romantický, relaxační nebo sportovní pobyt, rodinné víkendy i dovolené, vynikající podmínky pro pořádání pracovních setkání, školení, firemních akcí a zážitkových pobytů.

Odreagovat se můžete sportem a využitím turistických a cyklistických tras, poznáním kulturních a historických památek nebo odpočinkem a koupáním u hotelu. Inspirujte se našimi tipy na výlety, které jsme pro Vás prověřili a vřele doporučujeme!

V oblasti není signál žádného mobilního operátora. Zdánlivý nedostatek může být výhodou. Ideální podmínky k odpočinku i soustředěné práci nerušené telefonáty. Pro opětovné spojení s okolním světem můžete využít bezplatné připojení k internetu nebo pevné linky.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)