UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Vladimir Ústí nad Labem

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Masarykova, 36
Ústí nad Labem, 400 01
Mapa:
Mapa - Hotel Vladimir Ústí nad Labem
GPS:
50°39'53.326"N, 14°1'58.964"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Best Western Hotel Vladimir Ústí nad Labem :
Hotel Vladimir je situován v centru krajského města Ústí nad Labem. Jako jediný hotel v regionu splňuje standard 4*. Hostům nabízí komplexní hotelové služby na vysoké profesionální úrovni. Pro svou příjemnou atmosféru a vstřícný personál bývá často navštěvován mnoha českými celebritami. Disponuje kvalitním ubytováním, multifunkčními sály a špičkovou gastronomií.

Ubytování Ústí nad Labem Best Western Hotel Vladimir :
Best Western Hotel Vladimir má pro Vaše pohodlí připraveno kvalitní ubytování, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Hotel má k dispozici 168 lůžek v 81 pokojích a 3 apatmá. Typy pokojů: Standard Class 4*, Executive Class 4*, Luxury Class 4*, Executive Apartmá 4*. Hotel má i tři pokoje pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou. Hosté, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové parkoviště.

Hotel Ústí nad Labem ubytování Best Western Hotel Vladimir :
Nově zrekonstruované a moderně vybavené multifunkční prostory jsou jedny z největších v Ústeckém kraji. V kongresových prostorách Vám profesionálně připraví Vaši společenskou, kulturní, soukromou i firemní akci, náročný kongres nebo veletrh. Hotel má 7 sálů s kapacitou 530 osob. Ke každé akci Vám přidělí vyškolený personál v čele s managerem, který bude garantem Vaší akce. V přízemí hotelu jsou 4 sály (dle potřeby lze kombinovat) a lobby pro 350 osob. Prosklené stěny zajišťují přímé denní světlo. Multifunkční sály "E,F,G" Vista Floor v 9. patře hotelu uspokojí zájemce o činnost kongresovou, kulturní, gastronomickou i výstavní. Sály jsou klimatizovány a vybaveny zvukovou aparaturou. Při projekcích je možnost využití zatemňovacího zařízení.

Best Western Hotel Vladimir ubytování Ústí nad Labem :
Terasy náležící k hotelu nabízí v letních měsících možnost pro coffeebreaky, rauty nebo posezení pro zpříjemnění kongresových programů. Rádi Vás ubytujeme i s Vašimi domácími mazlíčky. Na přání zajistíme dopravu taxislužbou. Parkoviště A - kapacita: 25 /max./ a parkoviště B - kapacita: 20 /max./ jsou zabezpečena kamerovým systémem. Pro zpříjemnění pobytu mohou klienti využít hotelové sauny od 250 Kč za hodinu.

Ústí nad Labem ubytování Best Western Hotel Vladimir :
Pro Vaši maximální spokojenost jsme vytvořili více možností stravování a občerstvení. Hotelová restaurace Atrium - Atriový strop klimatizované restaurace nabízí jedinečnou možnost příjemně strávených chvil pod sluneční oblohou či večerním hvězdném nebi. Otevřeno denně od 12.00 do 16.00 a od 18.00 do 23.00 hodin. Plzeňská Pivnice na Pražačce - Poskytuje zázemí pro milovníky dobrého piva a tradiční české kuchyně. Každodenně nabízí polední menu za zvýhodněné ceny. Otevřeno denně od 10.00 do 23.00 hodin. Nově zrekonstruovaný LOBY BAR kromě příjemného posezení nabízí bohatou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů včetně míchaných koktejlů, odrůdových a ročníkových vín a značkových doutníků.

Ubytování Ústí nad Labem Best Western Hotel Vladimir :
V okolí je řada kulturních památek a mnoho zajímavostí, které stojí za návštěvu. Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kostel sv. Vojtěcha, Městské divadlo, Hrad Střekov, Zámek Trmice, Zámek Velké Březno, Napoleonská bojiště, Skanzen Zubrnice, Koupaliště Klíše - Brná s termálním pramenem, tobogán, restaurace, sauna, fitness a další servis. Telnice - v zimě možnost lyžování. Ústecká zoologická zahrada, Tisá - zde Vás přivítá fantastické skalní město s pískovcovými útvary.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)