UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

EA Business Hotel Jihlava

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Romana Havelky, 13
Jihlava, 58601
Mapa:
Mapa - EA Business Hotel Jihlava
GPS:
49°24'9.32"N, 15°37'53.651"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Nový moderní hotel v Jihlavě. Hotel je svým vybavením a výhodnou polohou mezi dvěma pro obchod významnými městy - Prahou a Brnem - vhodný pro obchodní jednání, konání konferencí, firemních školení stejně jako pro krátkodobé a dlouhodobé pobyty turistické klientely. K dispozici je 65 pokojů a 5 junior suites a 2 suites, vybavených TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, minibarem, vysokorychlostním připojením k internetu a bezpečnostní schránkou.
Hotel je vybaven moderním konferenčním sálem s kapacitou až 200 osob, kterou je možné rozdělit na několik menších samostatných salonků vhodných pro společenské akce, školení i rodinné oslavy. Hotelová restaurace nabízí pestrý výběr moravských specialit a mezinárodních lahůdek. Terasa hotelu u říčky Jihlavy je místem pro klidné posezení u kávy nebo lahodného dezertu. Pro chvíle relaxace a odpočinku je hostům k dispozici sauna a whirlpool.

Okolí hotelu nabízí široké možnosti trávení volného času v blízkých lesích Vysočiny nebo Jižní Moravy, které jsou ideální pro pěší i cyklistické výlety. Milovníci vodních radovánek určitě uvítají návštěvu sousedícího Aquaparku Vodní ráj.

Parkovací místa pro 3 autobusy a 60 vozidel k dispozici před hotelem ZDARMA.

Hostům nabízíme relaxaci ve wellness centru, kde je k dispozici sauna a whirlpool.
Pokoje

Hotel svým hostům nabízí luxusní ubytování v 72 moderně zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokými matracemi a protialergickými lůžkovinami včetně postelových přehozů a zatemňovacích závěsů, TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, minibarem, trezorem a vysokorychlostním připojením k internetu ZDARMA. Prostorné skříně poskytují dostatek úložného prostoru. Vybavení pokojů psacími deskami či konferenčními stoly ocení zejména obchodní cestující.

Prostorné koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, vysoušečem vlasů, žebříkovým radiátorem, velkým nástěnným zrcadlem s odkládací poličkou a kosmetickým zrcadlem na pohyblivém rameni.

Pro náročnější hosty jsou připraveny pokoje v kategorii junior suite nebo apartmá. Pokoje jsou navíc vybaveny sedací soupravou s konferenčním stolkem a stojací lampou.

Složení pokojů:

31 jednolůžkových pokojů
33 dvojlůžkovvých pokojů
2 apartmá
5 junior suite
1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj
Další služby:

na přání rádi zajistíme přistýlku
k dispozici je dětská postýlka
možno zvolit kuřácký nebo nekuřácký pokoj
domácí zvíře ( pes, kočka ) za poplatek 250 Kč / noc
po náročném dni host ocení možnost relaxace v hotelovém wellness centru, kde je možné využít
whirlpool a saunu ZDARMA

Služby pro hosty
INTERNET - kabelové připojení na pokojích - ZDARMA
INTERNET - WiFi bezdrátové připojení na internet v konferenčních prostorech - ZDARMA
etážový servis od 7:00-22:00 hod.
bezpečnostní schránky na pokojích
pro hosty hotelu je služba Wellness centra (sauna, whirlpool) - 120,- Kč/hod./osoba. Pro ostatní hosty je služba Wellness centra za poplatek 200,- Kč/ hod./osoba
akceptované kreditní karty - Amex, EC/MC, VISA, Diners Club
transfer peněz prostřednictvím Western Union
hotelová směnárna
sekretářské služby - telefon, fax, kopírka
prodej alkoholických a nealkoholických nápojů, hygienických potřeb, cigaret, pohledů, známek, jízdenek, upomínkových předmětů apod.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)