UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Grandhotel Jihlava

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Husova, 1
Jihlava, 58752
Mapa:
Mapa - Grandhotel Jihlava
GPS:
49°23'50.621"N, 15°35'19.951"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Grandhotel Garni Jihlava
Tento hotel se nachází v klidné části centra města Jihlavy poblíž Masarykova náměstí. Po stránce architektonicko-historické patří k nejvýznamnějším projevům secese v Jihlavě.

Hotel disponuje 32 pokoji zařazenými do kategorie HOTEL **** s kapacitou až 64 lůžek s možností 7 přistýlek. Pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem, vybaveny koupelnou s WC, barevným televizorem se satelitem, ledničkou s minibarem a telefonem s přímou volbou.

3 pokoje SUPERIOR jsu zařízeny luxusním stylovým nábytkem, trezorem na cenné předměty, žehlící deskou na kalhoty, v koupelně je k dispozici fén na vlasy. Jsou vhodné pro náročnou klientelu.

Hotel dále nabízí ubytování v 4 pokojích zařazených do kategorie HOTEL **, které jsou vybaveny jednoduchým nábytkem, barevným televizorem a telefonem, sociální zařízení je na chodbě.

Snídaně jsou podávány formou rautu ve vyhrazené snídaňové restauraci vybavené připojením na internet.Parkoviště pro hotelové hosty s limitovaným počtem míst bez poplatku je vyhrazeno před hotelem, za parkování na uzamykatelném dvoře je účtován poplatek.
Ubytování
Hotel k ubytování nabízí krásné, nově zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, superiory a aprtmány. Pokoje jsou vybaveny novým luxusním stylovým nábytkem, odpovídajícím secesnímu stylu jihlavského Grandhotelu.

Všechny pokoje mají nové koupelny s vanou nebo sprchou a fénem na vlasy, barevný televizor s příjmem satelitních programů, chladničku s minibarem a telefon s přímou volbou z pokoje. Apartmány a superiory mají navíc, rozšířenou volbu satelitních programů, trezor na cenné předměty a klimatizaci.

V superiorech je žehlící deska na kalhoty.

Krásně vybavené pokoje, zejména pak apartmány a superiory , jsou zárukou pohodlí a komfortními službami , jistě uspokojí i velmi náročnou klientelu .

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)