UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Jehla Žďár nad Sázavou

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Kovářova, 214/4
Žďár nad Sázavou, 591 01
Mapa:
Mapa - Hotel Jehla Žďár nad Sázavou
GPS:
49°34'1.61"N, 15°56'13.497"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Jehla se se nachází přímo v srdci Českomoravské vrchoviny na okraji Žďáru nad Sázavou v krajině Žďárských vrchů. Okolí a celé Žďárské vrchy jsou atraktivní po celý rok, pro svou ekologicky nenarušenou krajinu, která nabízí bezpočet turistických možností, dostatek míst ke koupání, rybolovu a především výletům, což toto místo činí ideálním pro ubytování během odpočinkové dovolené. Samotný Žďár nad Sázavou je proslaven řadou architektonických památek vytvořených Janem Santinim Aichlem. Nejvýznamnější z nich je bezesporu Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře, jež je památkou UNESCO a která se nachází v docházkové vzdálenosti od hotelu.

Blízkost dálnice D1, lokalita téměř v srdci České republiky, nový kongresový sál pro téměř 200 osob plně vybavený veškerou audiovizuální technikou, doplňkové seminární salónky a učebny - to vše předurčuje tento hotel pro zajištění vašeho školení, semináře či kvalitní konference. Velká zasedání, náročné konference a firemní eventy mohou využít kongresové prostory v 50m blízkém kulturním domě s kapacitou až 1100 osob.

Ubytování v hotelu uvítají zejména milovníci cyklistiky, jelikož hotel je přímo napojen na cykloturistické trasy s různým stupněm obtížnosti, což vybízí v létě k jejich neustálému zdolávání. V zimě si zde přijdou na své naopak běžkaři, na které čekají přímo u hotelu strojově upravené běžkařské tratě. Areál hotelu či jeho blízké okolí disponuje mnoha sportovními zařízeními jako jsou např. tenisové kurty, hřiště pro míčové sporty, bowling centrum, víceúčelová hala, rychlobruslařský ovál, zimní stadion atd.


Hotel nabízí:

* 120 komfortních pokojů pro ubytování s kapacitou až 292 lůžek s nonstop provozem recepce
* kongresový sál s kapacitou až 200 osob a dalších 10 sálů a salonků s kapacitou až 60 osob
* možnost využití 50m vzdáleného kongresového centra s kapacitou až 1100 osob
* moderní nekuřácká hotelová restaurace s kapacitou 92 míst s českou a mezinárodní kuchyní
* přilehlá letní zahrádka s obsluhou pro 30 osob
* široká škála služeb vč. kadeřnictví, masážního salonu, nehtového studia, solaria, ajurvédské salonní terapie, úschovny kol, kopírovacích služeb, internet místnost, připojení WI-FI ve veřejných prostorech hotelu Jehla
* parkoviště 200 míst + 2 VIP garáže
* žážitkové a teambuildingové programy, doprovodný program během Vaší firemní akce, konference
* relaxační balíčky pro individuální klientelu.
Konference & semináře ve školících prostorách Hotelu Jehla***

Hotel Jehla*** je často vyhledávaným místem pro svojí vhodnou polohu téměř v srdci ČR a kvalitním konferenčním (velký sál pro 200 osob, malý sál pro 60 osob, 9 seminárních místností) a ubytovacím zázemím (120 pokojů, až 292 lůžek).

Pro zasedání nad 200 osob a jiné náročné firemní akce je zde možnost využít školící prostory kongresového centra v blízkém kulturním domě o kapacitě až 1100 osob. Pro zpříjemnění vaší akce či pobytu hotel připravuje řadu sportovních možností a kvalitní restaurační zázemí (nekuřácká restaurace o kapacitě 92 osob a letní zahrádka o kapacitě až 30 osob).

Za zmínku stojí, že pro ubytované skupiny od 150 osob poskytujeme veškerý pronájem školících prostor pro konference i semináře ZDARMA. Zvýhodněná nabídka pronájmu je platná dle výše objednaných služeb také pro menší skupiny. Bližší informace poskytne marketingové oddělení.

Hotel Jehla***, který se nachází v klidném městě Žďár nad Sázavou, je připraven díky svojí ideální poloze v ČR nabídnout svoje prostory pro školení, konference a semináře firemním a ostatním kolektivům z téměř celé ČR.
Firemní akceHotel Jehla nabízí kvalitní zázemí pro Vaše firemní akce, firemní semináře a firemní školení. Firemní akce, školení a semináře můžete doplnit i sportovní relaxací a dalšími doprovodnými indoorovými nebo v případě příznivého počasí outdoorovými aktivitami, které Vám rádi společně s našimi ověřenými dodavateli nabídneme.

Přemýšlíte, jak motivovat své zaměstnance v období krize? Peníze už nemusí být jediným prostředkem k motivaci...

Postaráme se o to, aby Vaše firemní akce nebyla stereotypní! Ze široké škály doprovodných programů si vybere i ten nejnáročnější zákazník!

Přeneseme Vás např. do dob historických s pomocí šermířů a čarodějů s hady v areálu Zámku.

Chcete více adrenalinu? Zajistíme střelnici, kde si každý může vyzkoušet jaké to je se cítit jako James Bond.

Je libo svést se na čtyřkolce, vyzkoušet segway nebo snad projet se v luxusním autě za několik milionů??

Vše Vám pro Vaše firemní akce zajístíme dle Vašich speciálních požadavků. Kontaktujte marketingové oddělení

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)