UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

OREA Hotel Devět Skal Žďár nad Sázavou

Kategorie:
Objekty pro skupinové akce
Adresa:
Sněžné - Milovy, 11
Sněžné - Milovy, 59202
Mapa:
Mapa - OREA Hotel Devět Skal Žďár nad Sázavou
GPS:
49°40'4.58"N,16°5'22.86"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

OREA Hotel Devět Skal se nachází v rekreační oblasti v nadmořské výšce 600 m na území Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v těsné blízkosti Milovského rybníka s možností koupání a rybolovu. Hotel je vhodný pro konání kongresových akcí a svou polohou také pro outdoorové aktivity a teambuilding. Zařazení do programu BABY FRIENDLY je zárukou příjemné dovolené pro rodiny s dětmi. Spokojeni budou jistě i senioři.

Hotel nabízí ubytování ve 126 pokojích. Cca polovina pokojů má rekonstruované koupelny. Všechny pokoje mají balkon a sociální zařízení, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou provolbou. Jeden pokoj je kompletně bezbariérový, nachází se v přízemí.
V areálu OREA Hotelu Devět Skal se nachází Milovská restaurace, ideální místo pro hotelové hosty, turisty, cykloturisty a lyžaře.

Českomoravská vrchovina je přírodní turistická oblast a středisko zimních i letních sportů. Nejbližší kulturní vyžití je v Novém Městě na Moravě, vzdáleném cca 15 km. Na území Českomoravské vrchoviny jsou četné chráněné krajinné oblasti se skalními útvary. Některé z nich jsou vhodné i pro horolezectví a bouldering ( http://zdarskevrchy.cz/horolezectvi/ ). Z turistických tras a cyklotras vedoucích v těsné blízkosti hotelu si jistě vybere každý. V zimě je možné využít strojově upravované tratě pro běžecké lyžování a menší sjezdové tratě (nejbližší je ve Svratce, cca 6 km, v Novém Městě na Moravě dokonce najdete sedačkovou lanovku). Dále je možné navštívit Poličku Bohuslava Martinů, Litomyšl, Skanzen Vysočiny na Veselém kopci a v Hlinsku. Za návštěvu stojí také kostel na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou, památku zařazenou do kulturního fondu UNESCO a hrad Pernštejn, který je unikátem evropského formátu.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)