UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Horský wellness hotel Tatra Velké Karlovice

Kategorie:
Tříhvězdičkový
Adresa:
Na Mikulcově, 505
Velké Karlovice, 756 06
Mapa:
Mapa - Horský wellness hotel Tatra Velké Karlovice
GPS:
Loc: 49°21'41.452"N, 18°16'42.058"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Horský hotel TATRA, ležící v krásném prostředí Velkých Karlovic (na pomezí Javorníků, Beskyd a Vsetínských vrchů), nabízí kapacitu 42 pokojů *** a hotelových apartmánů (s koupelnou, WC, telefonem a televizorem) s možností 1 – 2 přístýlek. Celkem je kapacita hotelu 91 lůžek a 46 přistýlek.

Hotel Tatra je ideálním místem pro Váš odpočinek a rehabilitaci. Po celý rok Vám slouží nadstandartně vybavené Relax centrum s řadou léčivých a rehabilitačních procedur.

V zimním období jsou k dispozici terény pro sjezdové lyžování s vleky o délce až 1000 m, přímo u hotelu je hotelový vlek o délce 200 m, který je pro hosty hotelu zdarma. Hotel je i ideální základnou pro běžkové lyžování v oblasti Beskyd. Množství upravených tratí uspokojí i nejnáročnější běžkaře.

V letním období hotel a jeho okolí nabízí nepřeberné možnosti pro sport, turistiku, odpočinek a rehabilitaci. Přímo u hotelu je tenisový kurt, minigolf, ruské kuželky,dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami. V blízkosti je letní koupaliště s bazény a přírodní jezero. Hotel je ideálním výchozím bodem pro cykloturistiku i pěší turistiku po chráněné krajinné oblasti Beskyd.

Specialitou hotelu jsou jsou relaxační a rehabilitační pobyty v novém Relax centru hotelu. Uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Vybavení hotelu:

Hotel: restaurace, letní terasa s grilem, bar, kavárna, noční klub, dětské hřiště s houpačkami a prolézačkami, venkovní ohniště. Sport: lyžařský vlek, půjčovna horských kol, půjčovna horských koloběžek, tenisový kurt, pinkponkový stůl vnitřní i venkovní, biliár, ruské kuželky, minigolf. Relax centrum: vířivky, perličkové koupele, sauna (suchá i pára), kyslíková terapie, suché uhličité koupele, rašelinové zábaly, lymfomasáže, celkové masáže, floating (mrtvé moře), solarium, fittnes centrum.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)