UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Hotel Vila Alpská Růže Luhačovice

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Lázeňské náměstí, 170
Luhačovice, 763 26
Mapa:
Mapa - Hotel Vila Alpská Růže Luhačovice
GPS:
Loc: 49°6'24.32"N, 17°45'36.493"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Vila Alpská růže s krásným výhledem do parku se nachází přímo v klidném centru lázní, nedaleko kolonády a minerálních pramenů.

Tato kulturní památka je charakteristickou ukázkou architektury tzv. alpského stylu, který určoval podobu luhačovických lázní ve druhé polovině 19. století. Na její kompletní rekonstrukci v roce 2007 finančně přispěl také Zlínský kraj v rámci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón a město Luhačovice.

Dnes poskytuje luxusní ubytování na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu ve 2 dvoulůžkových apartmánech (samostatná ložnice a obývací prostor s možností přistýlky), 4 studiích pro 2 osoby (ložnice s kuchyňkou) a 2 studiích pro 4 osoby (dvě oddělené ložnice). Všechny apartmány i studia s možností připojení na internet jsou zařízena replikami dobového nábytku a vybavena malou kuchyňkou.

Vila Alpská růže s příjemnou atmosférou je vzdálena jen pár kroků od lázeňských zařízení, ve kterých jsou hostům poskytovány stravovací služby a lázeňské procedury. K potěše duše i těla může přispět také nedaleké Lázeňské divadlo či tenisové kurty.

Pobyty ve vile Alpská růže jsou možné i bez stravování. V kuchyňce je hostům k dispozici malý nápojový servis (instantní káva, porcovaný čaj, cukr, smetana do kávy, voda, džus).

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)