UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Lázeňský hotel Jurkovičův dům Luhačovice

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Lázeňské náměstí, 109
Luhačovice, 763 26
Mapa:
Mapa - Lázeňský hotel Jurkovičův dům Luhačovice
GPS:
Loc: 49°6'23.826"N, 17°45'42.121"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Hotel Jurkovičův dům se nachází v samém srdci lázní u lázeňské kolonády, v malebném parku s prameny a fontánami. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu ráz lidové secese architekta D. Jurkoviče i jeho původní krásu. I ty nejnáročnější hosty uspokojí luxusní ubytování v pokojích vybavených dobovým nábytkem, minibarem, televizí, telefonem a bezplatným kabelovým připojením k internetu. V hotelové restauraci jsou podávána jídla domácí i mezinárodní kuchyně, samozřejmostí je nabídka dietních a vegetariánských jídel. K posezení zve i útulně zařízený lobby bar či letní terasa.

Z lázeňských procedur hotel nabízí masáže, koupele perličkové a relaxační s přísadami léčivých bylin, mořských řas nebo exotického ovoce, ošetřující zábaly těla, oxygenoterapii a aromaterapii. Jedinečným zážitkem je přírodní uhličitá koupel v původní "zlaté vaně" ve stylově zařízené lázeňské kabině. K relaxaci mohou hosté využít volný vstup do vyhřívaného bazénu s masážním programem a whirlpoolu a za poplatek také saunu.

Hotelovým hostům jsou k dispozici služby recepce, směnárna, přístup na internet a kadeřnictví. Pobyt v lázních zpestřují představení v Lázeňském divadle, zábavné programy, kolonádní koncerty, tenis nebo turistika.

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)