UBYTOVÁNÍ NA SLUŽEBNÍ CESTĚ ZAJISTÍME V KAŽDÉM MĚSTĚ
PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI VÁŽÍ SVÉHO ČASU A FINANCÍ

Rezidence Ambra Luhačovice

Kategorie:
Čtyřhvězdičkový
Adresa:
Solné, 1055
Luhačovice, 763 26
Mapa:
Mapa - Rezidence Ambra Luhačovice
GPS:
Loc: 49°5'52.554"N, 17°46'9.231"E
Cena:
Celková cena bude vždy kalkulována dle konkrétní objednávky a v závislosti na množství objednaných služeb.

Popis

Wellness hotel Rezidence Ambra - ubytování Luhačovice

Přijeďte si užit skvělý wellness pobyt do hotelu Ambra v Luhačovicích. Wellness, restaurace, firemní akce, ubytování, Luhačovice a jejich lázeňské prostředí. To vše zde najdete.

Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích a zároveň výborná kuchyně s bohatým výběrem jídel a nápojů v restauraci, lobby baru a letní zahrádce.

Nezbytným doplňkem a chloubou je vnitřní hotelový bazén s protiproudy a whirlpoolem - největší v Luhačovicích, který mohou hoteloví hosté využívat zdarma. Moderní balneoprovoz Centrum vitality nabízí širokou škálu léčebných a velmi vyhledávaných wellness procedur.

Ke komfortu samozřejmě patří podzemní garáže a parkoviště přímo u hotelu. Nabízíme hotelovým hostům zdarma 55 parkovacích míst. Stání v podzemních garážích jsou zpoplatněna.

Dále máme v nabídce individuální programy šité na míru, klasické hotelové ubytování a možnost pořádání firemních akcí, vzdělávacích kurzů, prezentací či porad.

Předností našeho hotelu je celoroční nabídka služeb nutričního terapeuta a specialisty v oboru diabetologie a obezitologie a přístrojová diagnostika pleti.

Ubytování Luhačovice? Jedině wellness hotel Rezidence Ambra - špičkové služby pod jednou střechou.

Ubytování

* ubytovací kapacita - 116 základních lůžek, možnost přistýlek
* jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, dvoulůžkové apartmány (s možností až 3 přistýlek), bezbariérový apartmán
* NOVINKA: dva nové luxusní apartmány Deluxe a Superior
* vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem (většina apartmánů s vanou), WC, balkony (kromě 5. etáže), TV, připojení k internetu, telefon, minibar, zabudovaný fén, bezpečnostní schránka
* 55 parkovacích míst zdarma u hotelu a 10 míst v podzemní garáži - za poplatek

Stravování

* restaurace s kapacitou 100 míst, lobby bar, letní terasa - celodenní provoz
* polopenze u wellness pobytů: snídaně formou rautu, večeře teplý bufet s nabídkou 4 hlavních jídel, zeleninových a ovocných salátů, na přání plná penze (respektování dietetických opatření - diabetická, bezlepková, vegetariánská strava)
* k dispozici nutriční terapeut pro konzultace týkající se stravovacích návyků, doporučení vhodné stravy či pitné kúry

Fotografie

Mapa


created by Varhall (2011)